Domov u rybníka Víceměřice, příspěvková organizace je pobytové zařízení s celoročním nepřetržitým provozem, které svým obyvatelům zajišťuje komplexní péči, zabezpečuje prožívání důstojného a bezpečného života a současně také nabízí aktivizační a terapeutické činnosti. Domov zajišťuje uživatelům zdravotní a ošetřovatelskou péči  prostřednictvím praktických a odborných lékařů a ošetřovatelskou péči prostřednictvím vlastních zaměstnanců. Veškerý personál se svým přístupem k obyvatelům Domova snaží při důsledném naplňování Standardů kvality sociálních služeb vytvářet atmosféru, ve které se obyvatelé skutečně mohou cítit jako doma. O uživatele se stará odborně vyškolený personál a je zabezpečeno kompletní technicko – hospodářské zázemí.

Nachází se v jižní části Olomouckého kraje v okrese Prostějov v malé obci Víceměřice. Domov u rybníka je umístěn v bývalém Metternichově zámečku. Organizace zajišťuje sociální služby v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.


Název: Domov u rybníka Víceměřice, příspěvková organizace

Sídlo: Víceměřice 32, 798 26 Nezamyslice

IČO: 71197729

Statutární zástupce: Mgr. Felipe Sánchez López, MBA

Zřizovatel: Obec Víceměřice, Víceměřice 26, 798 26 Nezamyslice

Identifikátor datové schránky: zezkjef


Organizace poskytuje tyto služby:
  •         Domov pro osoby se zdravotním postižením (DOZP – 140 lůžek)
  •         Domov pro seniory (DS – 37 lůžek)
  •         Domov se zvláštním režimem (DZR – 27 lůžek)
  •         Chráněné bydlení (CHB – 6 lůžek)
Kde nás najdete

Obec Víceměřice se nachází 20 km jižně od Prostějova. Kroměříž je vzdálen přibližně 20 km a Vyškov se nachází asi 16 km jihozápadně od Víceměřic.