Začátkem měsíce listopad po celém světě začíná charitativní kampaň na podporu výzkumu a prevence rakoviny prostaty a varlat. Na znak podpory akce si muži po celém světě nechávají narůst knír. Domov u rybníka se letos po prvé zapojil do kampaně „Movember„, kterou v rámci České republiky má pod záštitou Nadační fond muži proti rakovině. Zapojit se může každý. Naše organizace podporuje tuto hezkou myšlenku a znak podpory přispějeme našim knírem.

Pravidla:

  • Každý muž si na začátku listopadu hladce oholí tvář a nechá si během měsíce listopad narůst knír. Samotný název kampaně vznikl z anglických slov „Moustache“ a „November“ již spojením vznikl název Movember, ve volném překladu „Kníropad“. Kníri půjdou opravdu dole, ale až na konci listopadu spolu s ukončením sbírky.
  • Na konci měsíce se lidi zapojení do kampaně na znak celoměsíční podpory společně vyfotí a fotografie se zašle do Nadačního fondu muži proti rakovině, kde v rámci České republiky bude vidět, že taky Domovu u rybníka záleží na lidech, kteří pomoc potřebují.

Jak se zapojit?

  • Jednoduše, stačí se nahlásit v kanceláři ředitele a spolu podpoříme dobrou věc.

Kdo se může zapojit?

  • Každý, koho odhodlání vyjádřit podporu je dost silné na to, aby to ukázal.

Co za to dostanu?

  • Zcela nic, dobrý pocit.

Jak poznám jiné v kampani?

  • Pomocí jedinečného odznaku, který zůstává na památku a samozřejmě podle kníru.

 

Zapojte se do Movembru a nechte si letos v listopadu narůst knír na podporu mužského zdraví!


Movember 2017

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“180″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“70″ number_of_columns=“5″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“DESC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]Do letošní akce „Movember“ jsme se zapojili za organizaci poprvé. Kampaně se účastnili zástupci zaměstnanců a také uživatel. Všem účastníkům patří jedno velké „Děkujeme“.