Domov u rybníkaVíceměřice

Kontakty


Kontaktní informace

Domov u rybníka Víceměřice,
příspěvková organizace
Víceměřice 32
798 26 Nezamyslice

Telefon: + 420 582 305 233

IČ: 71197729
Identifikátor datové schránky: zezkjef

info@domovurybnika.cz

Telefonní seznam organizace (800.18 kB)


Kde nás najdete

 

Ředitel organizaceSánchez
Mgr. Felipe Sánchez López, MBA
02Felipe.SanchezLopez@domovurybnika.cz
04+ 420 582 305 244, + 420 721 269 387

Vedoucí provozního úsekuKubíček
Jan Kubíček
03Jan.Kubicek@domovurybnika.cz
05+ 420 582 388 111, + 420 602 396 851

Vedoucí zdravotního úsekuDostálíková
Daniela Dostálíková
02Daniela.Dostalikova@domovurybnika.cz
05+ 420 582 305 243, + 420 778 061 011

Vedoucí Domova pro senioryPučánová
Mgr. Markéta Pučánová
04Marketa.Pucanova@domovurybnika.cz
04+ 420 588 887 567, + 420 771 140 601

Vedoucí DOZP (oddělení: 5, 8, 11)kjhkh
Blanka Novotná
05Blanka.Novotna@domovurybnika.cz
05+ 420 588 887 553, + 420 771 140 203

Vedoucí Domova se zvláštním režimemKouřilová
Jindřiška Kouřilová
05Jindriska.Kourilova@domovurybnika.cz
06+ 420 588 887 558, + 420 771 140 455

Sociální pracovnice pro DS a DZRBalášová
Marcela Balášová, DiS.
07Marcela.Balasova@domovurybnika.cz
07+ 420 588 887 550

Účetní pokladnaMrkvová
Bc. Tereza Mrkvová, MBA
04Tereza.Mrkvova@domovurybnika.cz
07+ 420 582 305 246

Účetní skladováNovotná Dagmar
Dagmar Novotná
06Dagmar.Novotna@domovurybnika.cz
08+ 420 588 887 552

Chráněné bydleníMoravcová Petra - odpovědná osoba
Petra Moravcová
09Petra.Moravcova@domovurybnika.cz
12+ 420 775 728 091

Propagace, aktivizaceFialka
Vít Fialka
06Vit.Fialka@domovurybnika.cz
12+ 420 588 887 556, +420 608 038 672

Zástupce ředitele, vedoucí ekonomického úsekuVáclavíčková
Ing. Pavla Václavíčková
04Pavla.Vaclavickova@domovurybnika.cz
04+ 420 582 305 245, + 420 773 603 153

Vedoucí sociálního úsekuSkřivánková
Bc. Alena Skřivánková
05Alena.Skrivankova@domovurybnika.cz
06+ 420 582 305 233, + 420 775 401 131

Personální a mzdová účetníŠtěpánková
Alice Štěpánková
04Alice.Stepankova@domovurybnika.cz
05+ 420 582 305 248

Vedoucí Aktivizačního úseku a Cháněného bydleníBardońová
Bc. Věra Bardoňová
04Vera.Bardonova@domovurybnika.cz
04+ 420 582 305 242, + 420 775 540 113

Vedoucí DOZP (oddělení: 6, 7, 9)Jan Vrána
Jan Vrána
05Jan.Vrana@domovurybnika.cz
05+ 420 588 887 560, +420 608 164 935

Sociální pracovník pro CHB, 7., 9. oddělení06
Mgr. Ivo Růžička
06Ivo.Ruzicka@domovurybnika.cz
06+ 420 582 305 247

Sociální pracovnice pro 5., 6., 8., 11. odděleníMoudrá Eva
Bc. Eva Moudrá
06Eva.Moudra@domovurybnika.cz
05+ 420 588 887 550

Účetní pro uživateleKlágová
Bc. Gabriela Klágová, DiS.
06Gabriela.Klagova@domovurybnika.cz
07+ 420 582 305 230

Účetní fakturaceCoufalíková
Hana Coufalíková
05Hana.Coufalikova@domovurybnika.cz
07+ 420 582 305 246

Archiv, spisovnaMachačová
Denisa Machačová
09Denisa.Machacova@domovurybnika.cz
09+ 420 582 305 240

Košíkárna - prodej výrobkůBejdáková dana
Dana Bejdáková
03Dana.Bejdakova@domovurybnika.cz
06+ 420 582 305 249

Další důležitá telefonní čísla

Domov pro seniory

Domov pro seniory - pracovna přízemí
05+ 420 582 305 241

Domov pro seniory - I. patro pracovna
14+ 420 582 305 232

Domov pro seniory - I. patro pobytová místnost
06+ 420 588 887 561

Domov pro seniory - budova
03+ 420 588 887 560, + 420 774 456 328

 

Domov se zvláštním režimem

Domov se zvláštním režimem - přízemí
05+ 420 588 887 559, + 420 775 511 016

Domov se zvláštním režimem - I. patro
02+ 420 582 305 234, + 420 778 011 012

Domov pro osoby se zdravotním postižením

5. oddělení
05+ 420 582 305 235

6. oddělení
05+ 420 582 305 236

7. oddělení
06+ 420 582 305 237, + 420 773 801 014

8. oddělení - pracovna
08+ 420 588 887 554

Zdravotní úsek
02+ 420 588 887 555, + 420 774 010 204

8. oddělení - pobytová místnost
04+ 420 582 305 231

9. oddělení
09+ 420 582 305 239

11. oddělení
07+ 420 588 887 557, + 420 775 201 013

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Počasí

Počasí dnes:

20. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Partneři

GASL

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Více o službě

Chci se zaregistrovat